TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU          19 marzec 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Dziś – trzecia niedziela Wielkiego Postu. Liturgia słowa po raz kolejny wzywa nas do nawrócenia i przemiany życia

2. Serdeczne Bóg Zapłać za ostatnią kolektę inwestycyjną zebraliśmy 4200 , podziękowanie za wszelkie modlitwy oraz za adorację Jerycha Różańcowego.

3. Zachęcam do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek o 17,00 dla dzieci i 17.30 dla dorosłych  wraz z kazaniem pasyjnym które głosi w tym roku ks. Andrzej Rakowski z parafii Św. Ducha.

4. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w przyszłą niedziele - nauki na wszystkich Mszach Świętych a w  poniedziałek, wtorek i środę o 8:00 i 18:00, poprowadzi o. Andrzej Jodkowski z Białorusi. Bardzo proszę zorganizujmy swój czas w taki sposób by uczestniczyć od niedzieli do środy w rekolekcjach. Plan rekolekcji przy wyjściu z kościoła, w gablocie i na stronie internetowej parafii. Rekolekcje dla dzieci ze szkoły podstawowej razem z rekolekcjami parafialnymi.

5. W sobotę, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Msza Święta o godz.18.00 ,  uroczystość tę obchodzimy w Kościele jako Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszam wszystkich którzy pragną włączyć się w Duchową Adopcję do pobrania deklaracji w zakrystii. Uroczyście rozpoczniemy Duchową Adopcję  na Mszy Świętej

6. W kiosku u pań z Żywego Różańca można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego – już dzisiaj serdeczne Bóg Zapłać za troskę o piękno naszej świątyni w tych najważniejszych uroczystościach wiary jakim jest Triduum Paschalne.

Dziękuję naszym parafianom( stałym ofiarodawcom) za piękny paschał który czeka już na wielką sobotę- prawdziwy woskowy.   

7. Intencje mszalne 

8.   Gość Niedzielny

Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia oraz wytrwałości w postanowieniach wielkopostnych,

wspólnotom wytrwałości w Zdrapce Wielkopostnej  - Ks. proboszcz Kordian Gulczyński 

informacje związane z Wielkim Postem, Sakramentem Spowiedzi, rekolekcjami które rozpoczniemy w przyszłą niedzielę zamieściłem na stronie internetowej parafii   

                                                 www.lichenska.pl

 

 

Młodzieżowa Droga Krzyżowa

Dzisiaj jest

sobota,
25 marca 2017

(84. dzień roku)

CZYTANIA LITURGICZNE

Licznik

Liczba wyświetleń:
646254

Wyszukiwanie