CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY              22 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pan Jezus sam siebie nazywa Dobrym Pasterzem, który daje swoje życie za owce. Wypełnił to całkowicie, ofiarując siebie na ołtarzu krzyża. Po swoim zmartwychwstaniu przekazał misję pasterską tym, których sam wybiera, aby ją wypełniali aż po krańce świata i aż do końca czasu.

2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane również z naszej parafii.

Serdeczne podziękowanie za modlitwy w intencjach kapłanów których „karteczki z wielkiego czwartku” zabraliśmy ze sobą do domów Bóg Zapłać .

Dzisiaj swój jubileusz 10- lecia pracy w diecezji obchodzi Metropolita ks. abp Sławoj Leszek otaczajmy go modlitwą. O godzinie 13.00 transmisja z uroczystości na TVP Polonia

3. Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, modlimy się za naszą Ojczyznę i wszystkich noszących to zaszczytne imię. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 8.00.

4. W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje. Zapraszam na Nowennę do M.B.N.P 

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich użytkowników dróg w dniu modlitw za kierowców – po Mszach Świętych okazja do poświęcenia auta.

6. We wtorek o 17.00 rozbieramy Grób Pański –zapraszam wszystkich chętnych do pomocy

7. Zapowiedzi :Małgorzata Gebauer panna zamieszkała Gdynia Dedala 1 ,Sylwester Gebauer wdowiec zamieszkały Gdynia Dedala 1

8. . Gość Niedzielny 

9. Intencje mszalne

Wszystkim życzę opieki patronów świętych Wojciecha i Marka –

proboszcz  ks. Kordian Gulczyński

 

 

SPRZĄTAMY

Dzisiaj jest

czwartek,
26 kwietnia 2018

(116. dzień roku)

KALENDARZ LITURGICZNY

Sonda

ulubiona Msza Święta

Msza Święta o 9.00

Msza Święta o 11.00

Msza Święta o 12.15

Msza Święta o 17.00


Licznik

Liczba wyświetleń:
962098

Wyszukiwanie