LISTY DUSZPASTERSKIE  OGŁOSZENIA DIECEZJALNE  OGŁOSZENIA CAŁOROCZNE  ( kliknij )

 

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU                                                                14 grudnia 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dziś przypada trzecia niedziela Adwentu, zwana niedzielą gaudete – „Radujcie się” od pierwszych słów antyfony na wejście dzisiejszej Mszy Świętej, umieszczonej w mszale.

 

2. Ciesząc się z licznego udziału w roratach zapraszam wszystkich którym jeszcze się nie udało uczestniczyć : od poniedziałku do piątku o 7,00  oraz w środy i soboty o 18,00.

 

3. W środę rozpoczynamy drugą część Adwentu – bezpośrednie przygotowanie nas świąt Bożego Narodzenia, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy o 7,00 i 18,00

 

4. Spowiedź adwentowa w naszej parafii od środy 30 minut przed każdą Mszą Świętą

  

5. Caritas  dziękuje za składane do Koszy Adwentowych dary , oraz za zakupione świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Od  dzisiejszej niedzieli można nabyć w kiosku również opłatki ,wszystkim którzy już złożyli w ten sposób ofiary na ogrzewanie  serdeczne Bóg Zapłać.

 

- zakończyło się comiesięczne Jerycho Różańcowe .

 

- dzisiejsza kolekta jak każda w drugą  niedziele miesiąca jest kolektą inwestycyjną serdeczne podziękowania za ofiarność.

 

Wszystkich którzy chcieli by pomagac w dekorowaniu kościoła na święta  zapraszam w sobotę na 18,30 mile widziane siekierki)

 

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności Pan powołał  + Kazimierza Kowalskiego z Rybaków polećmy go miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.

 

7.  Gość Niedzielny

 

8.   Intencje Mszalne

 

Wszystkim życzę dobrego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia

 

Ks Kordian Gulczyński   proboszcz

Mikołajki LSO

Święta

Tydzień modlitw o życie chrześcijańskie rodzin

Imieniny:
Dariusza, Gabrieli, Urbana

Sonda

Godzina Niedzielnej wieczornej Mszy Św?

Msza Święta o 20,15

Msza Święta o 17,00


Wyszukiwanie