LISTY DUSZPASTERSKIE  OGŁOSZENIA DIECEZJALNE  OGŁOSZENIA CAŁOROCZNE  ( kliknij )

 

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                    26 czerwca 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś – trzynasta niedziela w ciągu roku. Dla wielu z nas to pierwsza niedziela tegorocznych wakacji.

2. W środę – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta w naszym kościele o godz.18.00  Składka na tacę będzie przeznaczona na tzw. świętopietrze, czyli do dyspozycji papieża.

3. Zakończyliśmy rok szkolny i katechetyczny- dziękuję za udział dzieci ,rodziców i grona pedagogicznego wraz z Panem Dyrektorem w Mszy Świętej dziękczynnej Zachęcam rodziców do kontroli Indeksu Katechetycznego - jest to jedyny  dowód uczęszczania na katechezę. Życzę wszystkim udanych i Bożych wakacji.

 Dziękuje Pani Lucynie i Zespołowi Presto za uświetnienie Mszy Świętej kończącej rok szkolny - przy okazji warto wspomnieć że Presto zakończyło ten rok swojej muzycznej aktywności dwoma pięknymi wyróżnieniami w Kołobrzegu i Gdyni.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

-   W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata .W związku z wakacjami okazja do spowiedzi świętej od 17,00 do 18,00.

- W sobotę czcimy Matkę Najświętszą – ponieważ jeszcze nie wyjechałem na urlop odwiedziny chorych w sobotę od 8,00

5.  Kolejny rok akcji Caritas Plecak Pełen Uśmiechu -  wszyscy którzy chcieli by ufundować we wrześniu wyposażenie  plecaka szkolnego dziecku potrzebującemu - proszę o zastanowienie się i podjęcie decyzji do końca miesiąca. Chęć proszę potwierdzić w zakrystii.

Serdeczne podziękowanie za zbiórkę do puszek na wodę dla uczestników ŚDM zebraliśmy 400 złotych

6. Gość Niedzielny

7. W czasie wakacji biuro parafialne będzie nieczynne ,wszystkie pilne sprawy przed albo bezpośrednio po Mszy Świętej , bądź telefonicznie.

Przed nami czas OPENERA – uśmiechnijmy się do tych którzy „przetoczą” się przez naszą parafię ,pomódlmy się za nich żeby wypoczęli i bezpiecznie wrócili do domów.

8. Intencje Mszalne.

Życzę wszystkim błogosławionych wakacji a tym którzy nie wyjechali by wakacje nosili w sercu ks. Kordian Gulczyński

 

 

 

 

 

 

 

KOŚCIÓŁ

Dzisiaj jest

wtorek,
28 czerwca 2016

(180. dzień roku)

Święta

Licznik

Liczba wyświetleń:
463138

Wyszukiwanie