LISTY DUSZPASTERSKIE  OGŁOSZENIA DIECEZJALNE  OGŁOSZENIA CAŁOROCZNE  ( kliknij )

 

ROCZNICA POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA            26 października 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Ostatnia niedziela miesiąca października - zapraszam do piątku włącznie na wspólne odmawianie różańca w poniedziałek i wtorek  o 8.30 , w pozostałe dni o 17,30. W trakcie różańca okazja do spowiedzi świętej, zachęcam  zwłaszcza w związku  z nadchodzącym dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym. Dzieci zapraszam w środę i piątek na 17.00. Dziękuję całej wspólnocie Żywego Różańca za pomoc w nabożeństwach.

2. Przed nami pierwsze dni listopada i związane z nimi uroczystość Wszystkich Świętych, którą będziemy przeżywali 1 listopada, w najbliższą sobotę, oraz wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, które w tym roku wypada w niedzielę. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich, a także innych, które widzimy, że są zaniedbane lub opuszczone. Dbanie o miejsce spoczynku naszych zmarłych jest jedynym z uczynków miłosierdzia, gdyż – jak wierzymy – w zmartwychwstaniu będzie uczestniczyć nie tylko nasza dusza, lecz również ciało.

3. W najbliższą sobotę, 1 listopada, Msze św. w naszym kościele będą sprawowane według następującego porządku 9.00,  11.00 oraz  17.00 Zbiorowa. Nie będzie Mszy Św. o 12.15 – w tym czasie udajemy się na cmentarze

                                                                    Oksywie godzina   14,00 ,

                                                                    Oksywie Wojskowy 12.00

                                                                    Obłuże godzina      15.00    

                                                                    Kosakowo godzina 12,30.

                                                                    Pierwoszyno Komunalny godzina 14.00 

 Zaś w niedzielę, 2 listopada, tak jak w każdą niedzielę 9,00 ,11.00 12.15 o 17.00 Zbiorowa. 

 W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem jego uzyskania jest stan łaski uświęcającej, komunia święta, nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych.

Wypominki roczne ,listopadowe i Msze  zbiorowe. Wypominki składamy w kiosku bądź na tacę w kopertach ,proszę o czytelne wypisywanie  imion i zaznaczanie przy imionach męsko damskich czy to kobieta czy mężczyzna.

5. Dzisiaj do naszej świątyni przybywa Pielgrzymka Ludzi Pracy z relikwiarzem błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszki na Mszę Świętą o 12,15

4.  Intencje Mszalne. 

5.   Gość Niedzielny

 

 

 

Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i tygodnia

Pamiętajmy o naszych zmarłych

 

Ks Kordian Gulczyński   proboszcz

Żywy Różaniec

Święta

Uroczystość Wszystkich Świętych - uroczystość

Sonda

Godzina Niedzielnej wieczornej Mszy Św?

Msza Święta o 20,15

Msza Święta o 17,00


Wyszukiwanie